O Slimtrainer

Nazywam się Michał Drózd, jestem absolwentem gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu z ukończoną specjalizacją Trenera Osobistego. Ponadto posiadam m. in. certyfikat FA Personal Trainer, certyfikat oceny funkcjonalnej FMS™ czy też uprawnienia do trenowania kobiet w ciąży na licencji FemFit©. Od dziecka moją największą pasją jest sport, przez 10 lat trenowałem zawodowo koszykówkę.

Biorąc pod uwagę fakt, iż uwielbiam swoją pracę, gwarantuję ze swojej strony 100% zaangażowania na każdym treningu. Najważniejszym aspektem mojej współpracy z klientami jest przede wszystkim bezpieczeństwo. W tym celu ukończyłem wiele szkoleń o tematyce mobilizacji poszczególnych stawów, treningu funkcjonalnym, korygowaniu wad postawy i usprawnianiu prawidłowych wzorców ruchowych. Ponadto na co dzień edukuję się jeżdżąc na różnego rodzaju konferencje, kongresy, czytam książki oraz artykuły.

Priorytetem jest dla mnie, oprócz zadowolenia i pełnej satysfakcji klienta, technika wykonywanych ćwiczeń. Nie czas, nie ciężar i nie ilość powtórzeń. Zawsze staram się zapewnić komfortowe warunki pracy, miłą i przyjazną atmosferę oraz ciągłą edukację swoich podopiecznych na każdym spotkaniu.